20 березня

Персональна виставка живопису Віктора Лисенка «Художні експерименти. Графічна імпровізація»

Персональна виставка живопису Віктора Лисенка

 «Художні експерименти.

Графічна імпровізація»

17.03.2023 – 30.03.2023 (мала зала)

      У виставкову експозицію входять обрані живописні композиції, які створювалися за період останніх років – натюрморти, портрети.

     Декілька робіт створені швидко, в один підхід прийомами розмивки напівсухого акрилу на різних паперових поверхнях.

     Сам художник від самого початку  не знає, що вийде в результаті. Коли акрил змивають під сильним напором води, на старих шпалерах виступають текстури. Матеріали висихають за хвилини. Художник тільки швидко направляє процес створення роботи.

     Виставкова експозиція являє собою творчій експромт,  маленьку частину експериментів, серію з 70 графічних робіт, яка  була створена за останні роки на старих шпалерах 30-річної давності.  Деякі зараз знаходяться в приватних колекціях. По духу серія експонатів близька до джазових експериментів. Автор демонструє, як художні засоби і імпровізація ними може подолати межи класичного підходу, наблизити до меж автоматичного письма як найбільш бездоганної стадії творчого хисту майстра.

Відомості про автора:

      Віктор Лисенко народився в 1981 році в Харкові. За фахом архітектор, академік творчого об'єднання професійних художників ТОПХ.  Навчався в Харківському будівельному технікумі, після – в ХНУГХ  ім. О.М. Бекетова,  був викладачем на кафедрі архітектурного проектування та рисунку, також викладав у ліцеї академії. Заснував у 2009 році Майстерню аналітичного мистецтва та продовжує викладати академічний рисунок та живопис поза академією.

     З 2006  року  художник веде активну виставкову діяльність  в Україні, Європі.  Його картини та творчі методи відомі далеко за межами нашої країни.  Наразі художник  входить до складу Асоціації художників ARTE міста Братислави  (Словакія).

 

Read 119 times Last modified on Вівторок, 21 березня 2023 08:31
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта