21 травня

В ІВЦ "Бузок" Персональна виставка робіт Віталія Сластяникова «Кораблі»

Персональна виставка робіт Віталія Сластяникова

  «Кораблі»

24.05.2023 – 04.06.2023 (мала зала)

      Віталій Сластяников народився і виріс у Харкові, і його освіта не має нічого спільного з мистецтвом. З юних років Віталія охоплювали періодичні сплески творчого натхнення, яке невдовзі поступово згасло, оскільки виникли інші інтереси. І лише через багато років він  раптово усвідомив, що довго йшов хибним шляхом. Віталій зрозумів, що творчість є невід'ємною частиною його життя, її змістом та основним способом самовираження.

       Незважаючи на візуальну схожість з останніми проектами, ідея цієї експозиції принципово відрізняється від своїх попередників, оскільки, по суті, є єдиним сюжетом, пов'язаним  секторами екліптики. Основою концепції автор представив знаки зодіаку у вигляді різних ребусів із нетиповим набором характеристик та властивостей для кожного. Заохоченням до такого рішення послужило бажання по-новому поглянути на традиційне сприйняття реальності та занурити глядача в глибокі роздуми.

       Віталій працює виключно олією на полотні та в різних напрямках. Завдяки аскетичності робочого процесу митцю вдається підкреслити технічну індивідуальність. В цілому, він намагається передати багатогранність стану (переживання) людини, а також особливий погляд на нематеріальні речі:  емоції, почуття, події, образи, знаки, фізичні явища, символічні позначення тощо.

      Це сьома виставка Віталія в ІВЦ «Бузок» із восьми офіційних.   

Тел. 097-546-69-98, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

 

 

 

Read 87 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта