31 березня

В ІВЦ "Бузок" групова виставка живопису учнів арт-студії Наталії Пустовіт

«Творчий калейдоскоп»

Групова виставка живопису учнів арт-студії Наталії Пустовіт

        30.03.2021 - 08.04.2021

         «Творчий калейдоскоп» – виставка, яка об’єднала людей з різним творчим досвідом, спільне між якими  –  безмежна любов до живопису, невгамовна спрага до знань.

        В картинах учасників виставки представлені різноманітні жанри, стилі та напрямки сучасного й класичного живопису. До уваги глядачів: камерні за характером натюрморти в дусі старих майстрів, пейзажі, немов вікна в звичайний та намріяний світи, жанрові сюжети та романтичні квіткові композиції, виконуючи які, автори немов занурюються і вивчають деталі та нюанси надихнувши їх об’єктів  навколишнього світу з надзвичайною любов’ю до кожної маленької деталі в передачі фактури, кольору. Різноманітні й техніки виконання робіт: класичний багатошаровий живопис, рухливі мазки імпресіонізму, емоційний непередбачуваний мастихін.

        В деяких роботах цей творчий процес є вивченням досвіду старих майстрів, дотик до їх здобутків, живописних методів і прийомів, колориту,  композиційної будови та самого духу минулих часів, історичному досвіду в олійному живописі.  В інших – це  пошук, в результаті якого  бурхливий  творчий потік народжує непередбачуване рішення. Експресивні рухи пензлем або мастихіном дають особливо виразні квіткові композиції або архітектурні пейзажі великого міста; осяяні сонцем морські хвилі; романтичні жіночі образи; архітектурні та природні пейзажі, натюрморти.

     Плідна творча праця, натхнення та кропіткі зусилля, пошуки, відчуття польоту, здобутки в майстерності – все це в роботах учасників виставки, тих, хто обожнює живопис та творчість.

 

Read 59 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта