07 квітня

В ІВЦ "Бузок" виставка робіт учнів Дар'ї Рижкової

Виставка робіт учнів Дар’ї Рижкової

«В ритмі натхнення»

09.04.202118.04.2021

 

         Виставка проходить під керівництвом художника і викладача живопису Рижкової Дар'ї Сергіївни. Художниця вчилася в Харківській академії дизайну, пізнаючи все ази образотворчого мистецтва зі студентської лави. Її захоплювала робота художника-постановника на знімальному майданчику і викладача декоративного ліплення, дизайнера-декоратора найрізноманітніших приватних об'єктів і комплексів готельно-ресторанного бізнесу. За ці 15 років творчих дерзань були написані сотні картин в напрямку імпресіонізму і реалізму,  створений свій власний оригінальний стиль живопису. І зараз руку майстра можна легко впізнати, побачивши картини Дар'ї Рижкової в приватних колекціях на всіх континентах нашої планети. Роботи представлені в Україні і Сполучених Штатах Америки, в Мексиці і Канаді, в Росії і Білорусії, в Південній Кореї та Австралії, а також в більшості країн Центральної Європи.

         У майстерні Дар'ї творять люди різних характерів, віку, професій. Всі вони навчаються створювати нове й унікальне, пробуючи себе в різних тематиках, стилях і напрямках. Серед авторів картин є як досвідчені митці, так і ті, хто не так давно взяв пензлик у руки. Але у кожного з них є величезне бажання вчитися і освоювати нові горизонти.

         Учні Дар'ї органічно поєднують як класичний підхід, так і сучасні техніки роботи з олією. І всіх, що працюють в майстерні, об'єднує бажання нести радість і отримувати задоволення від творчості. Тому кожна картина наповнена своєю особливою енергією, властивою автору, і дарує нам масу яскравих емоцій і вражень.

Пишіть картини із задоволенням!

  Учасники:

  Бондар Олена

    Татарчук Олена 

  Солонiнкiна Ольга

 

  Талалаєва Людмила

  Шевченко Вiкторiя

  Бiлянска Свiтлана

  Архипова Свiтлана

  Серик Iрина

  www.facebook.com/Buzokk/

www.instagram.com/buzok_kh             

Read 58 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта