16 листопада

Виставка учнів та викладачів Cadmium art center

Виставка учнів та викладачів Cadmium art center

       16.11.2021 – 25.11.2021 (велика зала)

 Cadmium art center був заснований у 2019 році як освітньо-творча колаборація трьома художниками: живописцем та художником-реставратором, членом Національної спілки художників України, стипендіатом іменної стипендії Харківської обласної державної адміністрації в галузі образотворчого мистецтва ім. С. І. Васильківського Максимом Кілочко, художником-дизайнером Володимиром Кілочко та дизайнером текстилю Дарією Кілочко. Творчій симбіоз художників, які в своєї творчості представляють різні напрямки образотворчого мистецтва та дизайну, був покладений в основу методів викладання. Зараз Cadmium art center є потужним навчальним художнім закладом, де в контексті авторської методики викладання учні поступово занурюються в царину образотворчого мистецтва, набувають знання із різноманітних художніх технік, мають можливість творчо висловиться мовою образотворчого мистецтва.

Виставка учнів та викладачів Cadmium art center презентує творчі здобутки викладацького колективу та учнів різних вікових категорій. Жанрова, тематична та технічна різноманітність, яка продемонстрована в експозиції вдало демонструє творчі здобутки учнів та високий кваліфікаційний рівень викладачів. В експозиції представлені натюрморти, пейзажі, анімалістичний жанр, через які учні арт центру навчаються основам композиції, кольорознавства, техніки та технології живопису, методики зображення об’ємних форм та простору. Роботи експонентів виконані олійними фарбами, гуашшю, аквареллю, змішаними техніками.

Особливістю творчого методу викладання в Cadmium art center є ігрова форма, коли учні, особливо наймолодшої вікової категорії, вирішують складні композиційні та живописні задачі, часто не здогадуючись про це. Такий метод дозволяє учню швидко досягти високого професійного рівня, долаючи власну невпевненість та природний страх перед складними професійними завданнями.

Учні Cadmium art center продовжують здобувати освіту у середніх та вищих художніх закладах України, та країнах Євросоюзу.

         За три роки роботи Cadmium art center перетворився на потужну мистецьку інституцію, професійний рівень якої демонструє виставка в інформаційно-виставковому центрі «Бузок».

                  Кандидат мистецтвознавства,

                  доцент, художник-реставратор Вячеслав Шуліка

 

         З усіх питань телефонуйте +38067 120 97 67, @cadmiumartcenter.

Read 25 times Last modified on Вівторок, 16 листопада 2021 14:05
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта