18 жовтня

В ІВЦ "Бузок" Персональна онлайн-виставка художника Івана Бондаренка

Персональна онлайн-виставка художника Івана Бондаренка

 «ЖИВОПИС МОЄЇ ДУШІ»

19.10.202207.11.2022

 

     Художник Іван Васильович Бондаренко народився 19 січня 1949 року в місті Кривий Ріг. Нині мешкає в Харкові.      У своїй творчості Іван Бондаренко віддає данину головним жанрам живопису. Працюючи в напрямку реалізму, художник відтворює на полотнах чудові українські пейзажі. Його роботи – теплі за настроєм сільські та міські краєвиди, ліричні натюрморти, портрети. Роботи художника відрізняються багатою палітрою, філігранною технікою, точністю та природністю передачі форми та кольору. Прекрасна, дивовижна природа на картинах художника наче оживає. Завдяки реалістичності своїх творів автор дарує глядачеві унікальну можливість перенестися в своїй уяві в місця, зображені на полотнах.

    Відомості про автора:

    У 1971 році закінчив Криворізький машинобудівний технікум та водночас художню школу. Того ж року дебютував на міській виставці.

    У 1977 році закінчив Харківську академію дизайну та мистецтв, кафедра художнього конструювання. Після закінчення академії займався дизайном на підприємствах міста, пройшовши шлях від дизайнера до головного конструктора. Паралельно з дизайнерськими проектами захоплювався живописом.

    Брав участь у численних мистецьких виставках. Картини художника знаходяться в приватних колекціях України, США, Німеччини, Бельгії, Франції, Греції, Молдови.

 

Read 62 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта