«Світ очима дитини»

(виставка художніх робіт учнів дитячого клубу «Universum»)

9.06.21-19.06.21

 

Клуб інтелектуальної творчості "Universum" представляє виставку робіт талановитих учнів (різного віку) студії пісочної анімації та художньої майстерні, які були створені під чуйним керівництвом викладачів клубу.

Діти не тільки люблять малювати, а ще й вміють фантазувати, при цьому з легкістю переносяться з реального світу в вигаданий світ казкових снів. Побачити його можуть тільки вони. Відтворити ці фантазії в готовій картині —це вже задача наших досвідчених педагогів.

Діти, які малюють, починають помічати дивовижне в любому предметі.

В клубі ми розкриваємо потенціал дитини, даємо можливість творити та проявляти себе не тільки в студії пісочної анімації та художній майстерні, а і в більш ніж 25 напрямків: творчих, спортивних, логічних та розвиваючих (ранній розвиток, міні-сад, вокал, танцювальні студії, кікбоксинг, робототехніка і так далі). Тут знайде собі заняття до душі кожна дитина та навіть дорослий.

Ми вчимо дітей не звертати увагу  на перепони і йти до своєї мети, незважаючи ні на що.

І в підтвердження нашою місії ми презентуємо перлину нашої студії—виставку дитячих робіт, присвячену Міжнародному дню захисту дітей.

Адреса: м. Харків, пр. Московський 232 а

тел: (067)0000955

     (068)2762850

«ДИХАТИ ЩАСТЯМ»

Групова виставка живопису 

 09.06.2021 - 18.06.2021 (мала зала)

У виставці приймають участь:

Блудова Світлана Володимирівна

Ніколайчук Альона Сергіївна

Ковган Олена Павлівна

Власова Ольга Олександрівна

Ляшенко Олена Володимирівна

 

Художники малюють від 2 до 10 років практичного досвіду, неодноразово приймали участь у виставках. Троє з учасників виставки є діючими офіцерами поліції. Однак, паралельно пов’язали своє життя із творчістю.

У цьому їм допомагає Ольга Власова, яка має свою художню студію «7ЧУДЕС» у центрі  Харкова, де передає свій художній досвід іншим. Має вищу художню освіту, закінчила Полтавський педагогічний університет ім. В.Г. Короленка. Як досвідчений художник Ольга, звичайно, знає чимало технік. Але серед різноманітності художніх стилів віддає перевагу олійному живопису.

Наприклад, влітку 2020 року учасники разом організували розпис стін  у комп’ютерному класі Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» у місті Харкові.

Олена Ковган полюбляє малювати природу, віддає перевагу у картинах насиченим вираженим мазкам або мастихіну. Захоплюється також виготовленням виробів зі стабілізованого моху, які влучно використовує у оснащенні інтер’єрів. Завдяки десятирічній практиці малювання Олена проводить майстер-класи, у тому числі серед своїх колег-поліцейських. Такими заходами вона доводить, що малювати насправді можуть всі, навіть людина, яка не має спеціальної підготовки та освіти.

Виставка студії Олени Кішкурно

«Art de vie»

28.05.2021 - 08.06.2021 (велика зала)

     Виставка має назву «Art de vie» або «Мистецтво жити», як кажуть французи. Якщо вам хочеться яскраво розфарбувати свої будні, ласкаво просимо до студії! Там ви дізнаєтеся, що таке Мистецтво жити!

     У студії Олени Кішкурно будь-яка людина, незалежно від віку, професії і підготовки зможе написати картину своїми руками! І неважливо, малювали ви до цього, чи ні. Індивідуальний підхід до кожного учня і авторська методика викладання допоможе виявити ваш творчий потенціал і розкриє в вас художника.

     Можливо, ви завжди мріяли навчитися малювати, але не мали можливості або часу для навчання. У нас ви не будете вчитися малювати нудні і нецікаві предмети. Геть страхи і невпевненість! Ми пропонуємо ПОВНЕ ЗАНУРЕННЯ В ЖИВОПИС!

     Процес навчання побудований так, що вже з першого заняття ви напишіть картину маслом. Ви зможете відчути себе справжнім художником, зарядитися енергією і позитивом. А картина, написана своїми руками, стане вашим творчим досягненням і чудовою прикрасою інтер'єру для вас і ваших близьких.

 

      Учасники виставки:

      Олександр Козаков

      Борис Піддубний

       Тетяна Бакунова

        Карина Нестерович

        Валентина    Чорноволенко

        Ольга Борисова

         Тетяна Пашко

Last modified on Субота, 29 травня 2021 06:37

Персональна виставка Вікторії Черняєвої

«Чарівні почуття»

28.05.2021 – 08.06.2021 (мала зала)

     Дорогий глядачу, я рада вітати Вас на своїй персональній виставці «Чарівні почуття».

     Іноді здається, що світ втрачає фарби, стає сірим... Але як тільки береш до рук пензля, занурюючись у світ своїх картин, — хочеться мріяти, вірити і насолоджуватися красою навколишнього світу. Звичайно ж, вірити в Чудо. Відчувати чарівні почуття!

     Я малюю... Продовжую малювати. Пробую перенести на свої полотна всю побачену красу і розумію, як це чудово! Так, я вчуся малювати, роблячи крок за кроком, накладаючи мазок за мазком, на якийсь час забуваючи про всі свої проблеми зі здоров’ям і всі труднощі. 

     Життя дарує мені дивовижних людей. За це я хочу сказати йому велике спасибі! Тих, хто не помічає мої особливості. Тих, хто приймає мої недоліки і щиро допомагає, вселяє впевненість у завтрашній день і допомагає йти далі, вперед, до своєї мрії.

     Дякую вам всім!

     Маю велику надію, що мої картини Вам сподобаються і подарують хороший настрій.

     Завжди мрійте, вірте, і любіть! 

     Завжди Ваша, VIKA

Last modified on Субота, 29 травня 2021 06:37

Персональна виставка живопису Поліни Бєлової

 «Імпульс настрою»

18.05.2021 – 27.05.2021 (мала зала)

         Поліна Бєлова  –  молода харківська художниця, яка використовує яскраві фарби та малює позитивні картини. Займатись живописом почала 4 роки тому. За цей час написала 25 картин. Свої роботи автор представила в різноманітних техніках: олія, акрил, смола, китайський декоративний живопис. Художниця  дуже багато подорожувала, відвідала 50 країн світу. Понад рік мешкала в Індії та Китаї, два роки жила на Філіппінах, тому в її роботах можна побачити чарівні краєвиди та екзотичні квіти, що навіюють спогади про ці країни.

       

 Метою виставки є:

- поділитися часточкою душі;
- розповісти про своє бачення всесвіту;

- знайти друзів - однодумців, які мають споріднені захоплення;

- почути думку більш досвідчених оцінювачів мистецтва.

         Всі картини виконані за принципами  фен-шуй. Автор може надати рекомендації, які зони в кімнаті можливо активувати за їхньою допомогою, щоб вони не лише прикрашали помешкання, а й покращували життя.

 Відомості про автора

          Бєлова Поліна народилась у 1994 році, живописом почала займатись у 2018 році.  Художньої освіти не має. За професією дизайнер інтер’єру. Брала участь у колективних виставках на Філіппінах і в Китаї.

         Навчалась китайській каліграфії в Китаї у Майстра Jack Jiang Hongsheng у місті Нінгбо. Живопису смолою – в Москві, в Марії Леві,  олійному живопису – у Тетяни Філіпенко. 

Last modified on Середа, 19 травня 2021 10:46

«Образотворення»
18.05.2021 – 27.05.2021 (велика зала)
 
Художник сприймає образотворче мистецтво як цілісну систему, що постійно еволюціонує від одного стилю до іншого – від реалізму до імпресії, футуризму, кубізму, абстракції. Арт-проект «Образотворення» розкриває мистецькі дослідження формування художнього образу.
 
Експерименти митця з пластикою художніх форм вилилися в свій власний образний ряд, у чітку систему образотворення.
 
У виставкову експозицію входять обрані живописні композиції, які створювалися за період останніх 10 років – від композицій в жанрі «ню» до великих фігурних напівабстрактних образів.
 
Віктор Лисенко народився у 1981 році в Харкові. За фахом архітектор, навчався в Харківському будівельному технікумі, після – в ХНУГХ ім. О.М. Бекетова, був викладачем на кафедрі архітектурного проектування та рисунку, також викладав у ліцеї академії.
 
Заснував у 2009 році Майстерню аналітичного мистецтва та продовжує викладати академічний рисунок та живопис поза академією.
 
В 2011 році в Харкові відбулася перша персональна виставка робіт художника «ОНА: свет и цвет».
 
В 2012 році – перша виставка Майстерні Аналітичного Мистецтва в Харкові, в галереї на Костюринському.
 
З 2006 року художник веде активну виставкову діяльність в Україні, Європі. Його картини та творчі методи відомі далеко за межами нашої країни. Наразі художник входить до складу Асоціації художників ARTE міста Братислави (Словакія).
 
Віктор Лисенко живе в Харкові, працює в Майстерні Аналітичного Мистецтва, де продовжує викладати образотворче мистецтво, передавати свій художній досвід, розкривати таємниці образотворення всім бажаючим.

Виставка робіт учнів Дар’ї Рижкової

«В ритмі натхнення»

09.04.202118.04.2021

 

         Виставка проходить під керівництвом художника і викладача живопису Рижкової Дар'ї Сергіївни. Художниця вчилася в Харківській академії дизайну, пізнаючи все ази образотворчого мистецтва зі студентської лави. Її захоплювала робота художника-постановника на знімальному майданчику і викладача декоративного ліплення, дизайнера-декоратора найрізноманітніших приватних об'єктів і комплексів готельно-ресторанного бізнесу. За ці 15 років творчих дерзань були написані сотні картин в напрямку імпресіонізму і реалізму,  створений свій власний оригінальний стиль живопису. І зараз руку майстра можна легко впізнати, побачивши картини Дар'ї Рижкової в приватних колекціях на всіх континентах нашої планети. Роботи представлені в Україні і Сполучених Штатах Америки, в Мексиці і Канаді, в Росії і Білорусії, в Південній Кореї та Австралії, а також в більшості країн Центральної Європи.

         У майстерні Дар'ї творять люди різних характерів, віку, професій. Всі вони навчаються створювати нове й унікальне, пробуючи себе в різних тематиках, стилях і напрямках. Серед авторів картин є як досвідчені митці, так і ті, хто не так давно взяв пензлик у руки. Але у кожного з них є величезне бажання вчитися і освоювати нові горизонти.

         Учні Дар'ї органічно поєднують як класичний підхід, так і сучасні техніки роботи з олією. І всіх, що працюють в майстерні, об'єднує бажання нести радість і отримувати задоволення від творчості. Тому кожна картина наповнена своєю особливою енергією, властивою автору, і дарує нам масу яскравих емоцій і вражень.

Пишіть картини із задоволенням!

  Учасники:

  Бондар Олена

    Татарчук Олена 

  Солонiнкiна Ольга

«Творчий калейдоскоп»

Групова виставка живопису учнів арт-студії Наталії Пустовіт

        30.03.2021 - 08.04.2021

         «Творчий калейдоскоп» – виставка, яка об’єднала людей з різним творчим досвідом, спільне між якими  –  безмежна любов до живопису, невгамовна спрага до знань.

        В картинах учасників виставки представлені різноманітні жанри, стилі та напрямки сучасного й класичного живопису. До уваги глядачів: камерні за характером натюрморти в дусі старих майстрів, пейзажі, немов вікна в звичайний та намріяний світи, жанрові сюжети та романтичні квіткові композиції, виконуючи які, автори немов занурюються і вивчають деталі та нюанси надихнувши їх об’єктів  навколишнього світу з надзвичайною любов’ю до кожної маленької деталі в передачі фактури, кольору. Різноманітні й техніки виконання робіт: класичний багатошаровий живопис, рухливі мазки імпресіонізму, емоційний непередбачуваний мастихін.

        В деяких роботах цей творчий процес є вивченням досвіду старих майстрів, дотик до їх здобутків, живописних методів і прийомів, колориту,  композиційної будови та самого духу минулих часів, історичному досвіду в олійному живописі.  В інших – це  пошук, в результаті якого  бурхливий  творчий потік народжує непередбачуване рішення. Експресивні рухи пензлем або мастихіном дають особливо виразні квіткові композиції або архітектурні пейзажі великого міста; осяяні сонцем морські хвилі; романтичні жіночі образи; архітектурні та природні пейзажі, натюрморти.

     Плідна творча праця, натхнення та кропіткі зусилля, пошуки, відчуття польоту, здобутки в майстерності – все це в роботах учасників виставки, тих, хто обожнює живопис та творчість.

Персональна виставка Ольги Блажко

«Казковий світ слобожанського розпису»

09.03.2021-21.03.2021 (мала зала)

        Народна творчість  –  це невід'ємна частина культури країни. Розписний посуд, одяг, різьблені іграшки  –  саме ці предмети забирають із собою туристи як частину унікальної культури. Народне мистецтво, мистецтво розпису за своїми мотивами близько до природи, ідея краси природних форм в згоді, а не в протиставленні становить його основу. Художники століттями спостерігали світ тварин, рослин, відчували гармонію в природі – ритм, пропорційність, впорядкованість  –  і намагалися це передати в орнаментальній формі. Орнамент, пов'язаний з предметом,  надає йому сенс, внаслідок чого предмет стає необхідний і набуває естетичну цінність.

       Харків'янка Ольга Блажко завжди була близька до творчості. Отримавши професію модельєра-конструктора, довгий час працювала художником-оформлювачем в ІРЕ ім. О.Я.Усикова НАН України.

       Бажання творити не вичерпалося, і Ольга вирішила самостійно освоїти техніку розпису. На даний момент є неодноразовим учасником групових виставок. У 2016 році в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» відбулася дебютна персональна виставка художниці.  В 2017 році Ольгу Блажко прийняли в Націольну спілку майстрів народного мистецтва України. В 2019 році художниця подарувала для Гран-прі Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «Слобожанські візерунки 2019» власний  петриківський розпис з орнаментами Слобожанщини.  Мотиви з цієї петриківки лягли в основу художнього  оформлення фестивалю «Слобожанські візерунки».

Сімейна виставка живопису

«Погляд крізь час»

09.03.2021 – 21.03.2021 (велика зала)

 9 березня  2021 року вперше експоновано сімейну виставку живопису художників-аматорів  –  батька та доньок сім’ї Сєваєвих.

Автори не мають художньої освіти. Займатися живописом розпочали у літньому віці, тому метою виставки «Погляд крізь час» є:

‒  популяризація художньої творчості серед людей різних професій;

‒ бажання показати, що вік не має меж для розкриття свого творчого потенціалу.

Авторські  роботи представлені  різними техніками живопису  –  олія,  акварель.

Споконвічна цінність мистецтва змінює наш погляд на життя, що відкриває красу, яка є основою Всесвіту. Людина наближається до пізнання істини через справжнє мистецтво. Вміння віднайти гармонію залежить від ступеню духовного розвитку особистості.

Представлена виставка – це показник певних творчих досягнень авторів, повідомлення про себе як творчих  особистостей, які мовою мистецтва передають своє бачення навколишнього світу, переказують  внутрішні переживання та вміння працювати в мистецькому середовищі.

Натюрморти, сільські та міські пейзажі авторів виставки викличуть ліричні почуття, налаштують на добрий настрій та передадуть романтичні нотки. Велика різноманітність творів дає змогу познайомитися з «художніми сторінками» життя здібних трудолюбивих творчих сестер.

Шаблоны для сайта